Jury w składzie:
Mirosław Czop – przewodniczący
Agata Białobrzeska
Sebastian Białobrzeski
Jacek Suchiński
Tomasz Rowiński
Piotr Skawski
Jerzy Gumuła
Andrzej Piotrowski
Andrzej Wolski
Jerzy Szczyrba
Anna Kustra
Marzena Ślusarska
Katarzyna Lisowska
Samuela Modzelewska

Postanowiło przyznać:

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor polski – zespoły regionalne:
Srebrna Jodła: Zespół Pieśni i Tańca „Świętokrzyskie Diabliki” z Nowej Słupi

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor innych narodów – państw – zespoły regionalne:
Złota Jodła: Zespół Tańca Ludowego „Milavitsa” z Mińska (Białoruś)

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor polski – zespoły śpiewacze:
Brązowa Jodła: Folklorystyczny Zespół Śpiewaczy „Działoszanki” z Działoszyc

W kategorii: Zespoły prezentujące folklor innych narodów – państw – zespoły śpiewacze:
Srebrna Jodła: Zespół Tańca Ludowego „Medunitsa” z Mińska (Białoruś) – gr. starsza
Złota Jodła: Zespół Tańca Ludowego „Medunitsa” z Mińska (Białoruś) – gr. młodsza

W kategorii solistów /6-9 lat/
Wyróżnienie: Anna Wieleńska z Kielc
Brązowa Jodła: Kalina Błaszczyk ze Złotoryi, Kinga Niemiec z Chmielnika
Srebrna Jodła : Elizaveta Yarotskaya z Mińska
Złota Jodła: Malwina Łaś z Nowego Targu

W kategorii solistów /10-13 lat/
Wyróżnienie: Martyna Plewa z Nowego Targu, Sonia Błaszczyk ze Złotoryi
Brązowa Jodła: Kamila Ozga z Wodzisławia, Bartosz Chudzicki z Kielc
Srebrna Jodła: Olga Honcharuk z Kijowa
Złota Jodła: Nikola Wróbel z Opatowca

W kategorii solistów /14-16 lat/
Wyróżnienie: Maria Luiza Leszczyńska z Mińska, Anna Yazvinskaya z Mińska
Brązowa Jodła: Wiktoria Chojcan z Wrocławia
Srebrna Jodła : Sylwia Ozga z Wodzisławia
Złota Jodła: Zofia Sydor z Krakowa

W kategorii solistów /17 – 25 lat/
Wyróżnienie: Sylwia Szpiech z Żor
Brązowa Jodła: Patrycja Wuwer z Żor
Srebrna Jodła : Katarzyna Gęborek ze Starachowic
Złota Jodła: Władysława Czajka z Łucka /Ukraina/, Klaudia Wójcik z Irządz

W kategorii innych form muzycznych, w tym chóry
Złota Jodła: Chór „KWIAT PODOLA” z Winnicy /Ukraina/

W kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych /6-12 lat/
Srebrna Jodła: TRELE MORELE ROCK BAND z Nowej Słupi

W kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych /13-16 lat/
Złota Jodła: Manufaktura Piosenki Harcerskiej WARTAKI z Koła

W kategorii zespołów instrumentalnych /od Orkiestry do duetu/
Złota Jodła: Dziecięcy Zespół Instrumentalny KNOPOCHKI z Mińska

W kategorii zespołów wokalnych /6-12 lat/
Wyróżnienie: Zespół ART. KIDS z Kijowa
Brązowa Jodła: Zespół Wokalny WYBRANIECCY z Daleszyc
Srebrna Jodła: Duet Wokalny Nikola i Emilia Kozioł z Opatowca
Złota Jodła: Zespół Wokalny KrzyKaśki z Wrocławia

W kategorii zespołów wokalnych /13-16 lat/
Brązowa Jodła: Zespół Wokalny z Brzezin
Srebrna Jodła: Studio Sztuki Estradowej CHVILINKA z Mińska /Białoruś/
Złota Jodła: Zespół Wokalny KrzyKaśki z Wrocławia

W kategorii zespołów wokalnych /17-25 lat/
Srebrna Jodła: Zespół Wokalny BALANGA z Irządz
Złota Jodła: Zespół Wokalny ARYTMIA ze Szczekocin

W kategorii inne formy taneczne /do 12 lat/
Wyróżnienie– Szkolny Zespół Taneczny „STEP UP” z Kijowa /Ukraina/
Złota Jodła – Dziecięcy Zespół Taneczny „RADOST 2” z Kotla Yarve /Estonia/, Zespół Taneczny „MAŁA PARADA” z Jędrzejowa

W kategorii inne formy taneczne /13-16 lat/
Brązowa Jodła: Zespół Mażoretkowy „RYTM” ze Skalbmierza
Srebrna Jodła: Zespół Taneczny „REVERS” z Choszczna

W kategorii inscenizacja /do 12 lat/
Brązowa Jodła – Zespół Taneczny „KRYSZTAŁKI”
Brązowa Jodła – Zespół akrobatyczno-taneczny „GRAFIT” Z Kielc
Srebrna Jodła – Dziecięcy Zespół Taneczny „RADOST 1” z Kotla Yarve /Estonia/

W kategorii inscenizacja /13-16 lat/
Brązowa Jodła – „CRAZY 1” Z Miasteczka Śląskiego
Srebrna Jodła – Zespół Taneczny „PARADA” z Jędrzejowa

W kategorii inscenizacja /powyżej 17 lat/
Złota Jodła – Zespół Taneczny „UŚMIECH” z WDK w Kielcach

W kategorii taniec współczesny /13 – 16 lat/
Srebrna Jodła – Zespół Taneczny „KLEKSIK” z Siemianowic Śląskich
Srebrna Jodła – Zespół Taneczny „EFEKT” z Brynicy

W kategorii taniec nowoczesny /do 12 lat/
Srebrna Jodła – Zespół Tańca Nowoczesnego „BLITZ kids” z Gdańska

W kategorii taniec nowoczesny /13 – 16 lat/
Srebrna Jodła – Zespół Tańca Nowoczesnego „BLITZ squad” z Gdańska

W kategorii taniec nowoczesny /powyżej 17 lat/
Złota Jodła – Zespół Tańca Nowoczesnego „BLITZ two” z Gdańska

W kategorii rewia
Złota Jodła – Zespół Tańca Rewiowego DA CAPO AL FINE z Pucka i Władysławowa

W kategorii Jodły Harcerskiej – zespoły
Brązowa Jodła: Zespół Wokalny KrzyKaśki /harcerskie/ z Wrocławia
Srebrna Jodła: Duet „SIOSTRY” z Opatowca
Złota Jodła: Zespół KrzyKaśki /zuchowe/ z Wrocławia

W kategorii Jodły Harcerskiej – soliści
Brązowa Jodła: Magda Panek z Nowego Targu
Srebrna Jodła: Martyna Plewa z Nowego Targu
Złota Jodła: Zofia Sydor z Krakowa

W kategorii Jodły Wychowawczej
Brązowa Jodła Wychowawcza: Zespół Taneczny „Uśmiech” z Kielc
Srebrna Jodła Wychowawcza: Zespół Wokalny „KrzyKaśki” z Wrocławia
Złota Jodła Wychowawcza: Manufaktura Piosenki Harcerskiej WARTAKI z Koła

Przechodnią Nagrodę Specjalną im. Zbigniewa Skrzeczki
za ogromne zdyscyplinowanie i zaangażowanie w pracę w czasie prowadzonych festiwalowych warsztatów, a przede wszystkim za niezapomniane przeżycia i wszystkie wzruszenia wywołane wspaniałą prezentacją inscenizacji „W starym kinie”,
konsultanci zespołów tanecznych i reżyser Koncertu Galowego postanowili przyznać:
Zespołowi Tanecznemu „UŚMIECH” z WDK w Kielcach i jego kierownikowi i choreografowi Alicji Grażynie Piłat

 

Dziękujemy wszystkim! Za rok znów się zakręci!